Volkswagen припинив виробництво Golf для американського ринку

Volkswagen припинив виробництво Golf для американського ринку

VW оголосив, що минулого тижня офіційно припинив виробництво гольфу для американського ринку на своїй фабриці в Пуеблі, Мексика. Це означає що 2021 рік для Golf буде останнім для ринку США з тих пір, як VW почав продавати їх у країні в грудні 1974 року.

Однак Америка не буде повністю позбавлена ​​німецьких хетчбеків. Автовиробник продовжуватиме пропонувати тут і Golf GTI, і г Golf R, обидва із серії восьми поколінь Golf. Вони прибудуть у 2022 році року та допоможуть перенести назву Golf у нове десятиліття. З  оновленим дизайном  всередині та зовні, і потужними двигунами. В Європі GTI має потужність 245 кінських сил (180 кіловат), тоді як Golf R – 315 к.с. (235 кВт). Ці показники можуть змінитися для ринку США.

З моменту появи Golf в США 46 років тому, компанія продала близько 2,5 мільйонів моделей Golf в Америці. Він не продавався під своєю звичною назвою Golf, поки модель другого покоління не прибула у 1985 році.

Гольф 2021 року, який сьогодні доступний, оснащений 1,4-літровим турбонаддувом, що виробляє 147 кінських сил (109 кіловат) і крутний момент в 249 Ньютонів у парі з шестиступінчастою механікою або восьмиступінчастим автоматом. Після 2021 року такої моделі початкового рівня не буде. Інформація про американські Mk 8 Golf GTI та Golf R поки не доступна, хоча вони, ймовірно, не відступлять далеко від того, що пропонують європейські колеги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top