Офіційно представили новий Toyota Land Cruiser 300

Через 14 років Land Cruiser нарешті дочекався зміни поколінь. В Японії офіційно представили новий Toyota Land Cruiser 300.

Після довгої та доволі успішної кар’єри позашляховик Toyota Land Cruiser 200 відправлений у відставку. Днями японці офіційно показали нову генерацію свого бестселера, якій очікувано надали індекс 300. Ще до прем’єри нового покоління мережею пройшла велика хвиля чуток і різноманітних витоків. Втім, без сенсаційних новин не обійшлося і цього разу.

Якщо порівняти габарити 300-ки з її попередницею, можна подумати, що це один і той же автомобіль із заниженим приблизно на 5 сантиметрів кузовом та зміненою зовнішністю. Насправді ж ні! Нова генерація побудована на модульній архітектурі TNGA-F, з інтегрованою в неї міцною рамою. Причому, як предмет особливої гордості японці виділяють те, що автомобіль став на 200 кілограмів легшим. На перший погляд, не так вже й багато, але це дозволило помітно зменшити викиди CO2.

Для цих же цілей японцям довелося відмовитися від використання великих «атмосферних» V8 у власних позашляховиках.

Втім, не варто особливо сумувати через це. На глобальній презентації спікери досить поверхово пройшлися по специфікаціях моторів, концентруючи увагу, що змогли знизити центр ваги машини розташувавши двигун з коробкою на 28 міліметрів нижче і на 7 сантиметрів змістивши агрегати в «базу». Але це за них охоче зробили локальні представництва різних країн. Відомо, що єдиним бензиновим мотором стане 3,5-літровий V6, що розвиває 415 кінських сил і 650 Нм крутного моменту. А єдиним доступним турбодизелем стане 3,3-літрова “шістка”, що видає на піку 299 кінських сил і 700 Нм крутного моменту. Що ж стосується трансмісії, то позашляховик пропонуватимуть лише з повним приводом і тільки з 10-діапазонним “автоматом”.

Як правило, продажі таких моделей починаються з ринку США, але цього разу все піде за іншим сценарієм. Через те, що американці віддають перевагу розкішнішому Lexus LX, на цьому ринку продажі 300-ки вирішили поки не запускати. В інших країнах дебют нового Land Cruiser обіцяють почати ближче до кінця цього року.

Джерело: https://auto.ria.com/uk/news/auto/254188/novyj-toyota-land-cruiser-300-predstavili-oficialno.html 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top