Компанія «GoldCars» пропонує професійний підбір автомашин з Європи та США на замовлення. В якості додаткової послуги ми пропонуємо своїм клієнтам огляд та виїзну діагностику автомашини ще до покупки.

Спираючись на свій досвід ми з великою увагою ставимось до деталей, якісно та професійно підбираємо найкращі варіанти автомобіля, враховуючи побажання клієнта. Проводимо хорошу перевірку технічного стану машини, також ми перевіримо і всю історію використання автомобіля, в тому числі і за закритими національним базам. Також фахівці «GoldCars» проведуть перевірку сертифікатів авто, продавця машини і її минулих власників.

Наша компанія піклується про своїх клієнтів, тому ми принципово не купуємо втоплені машини, так само як і не витрачаємо час на покупку машин, що володіють порушеною геометрією каркаса кузова.

Буває так, що у наших клієнтів немає часу, або їм просто недостатньо знань для самостійного придбання автомобіля. У цьому випадку досить звернутися до фахівців «GoldCars», які куплять для вас машину «під ключ».