Купівля нового автомобіля вимагає чималих витрат. А якщо говорити про іномарки, то вони взагалі недоступні багатьом українцям. Чудовим рішенням у такому випадку стає пригін б/у авто з-за кордону. Вони не тільки коштують значно дешевше, але і знаходяться в значно кращим технічному стані.

Тим більше майбутній автовласник отримує авто з сучасною комплектацією. Залежно від моделі автомобіль може бути оснащений клімат-контролем, підсилювачем керма, склопідйомниками і т. д. Такі деталі роблять транспорт комфортним і високопродуктивним.

Переваги пригону транспорту з-за кордону в Україну

Головна перевага закордонних машин полягає в першу чергу в їх складанні. Особливо якісними славляться автомобілі, які збираються в Європі. Такі моделі витримують високі експлуатаційні навантаження протягом довгих років. Також серед плюсів придбання авто б/у варто відзначити такі:

  • Доступна вартість – мабуть, одна з головних особливостей машин, які завозяться з-за кордону. Навіть якщо робити розмитнення, оплатити пригін, витратитися на ремонт, все одно таке авто буде дешевше, ніж аналогічне, представлене на авторинку України.
  • Автовласники, які проживають на території розвинених країн, досить часто змінюють транспортні засоби, тому в асортименті завжди багато хороших моделей. Для європейця простіше продати трохи пошкоджене авто, ніж його ремонтувати, так як послуги автосервісів коштують не так дешево, як в Україні.
  • Ходова частина машини завжди в гарному стані, так як європейські дороги не можна порівнювати з українськими. До того ж, там вища якість палива, що позитивно позначається на роботі агрегатів.
  • Кращий і загальний стан транспорту, адже європейці досить суворо ставляться до технічного обслуговування, завжди вчасно відвідують Автотехсервіс. Це дозволяє утримувати авто в справному стані, не доводячи його до сильного зносу.
  • Ще один плюс пригону автомобіля в Україну – чесний пробіг, у багатьох країнах «скручування» пробігу загрожує кримінальною відповідальністю.

Авто, куплене за кордоном, в будь-якому випадку дешевше, навіть з урахуванням додаткових витрат на його пригін і оформлення документів. До того ж, на авторинку України велика частина машин реалізується за дорученням. Це створює безліч ризиків: продавець може розірвати угоду на наступний же день, при тому, що покупка транспорту вже оплачена, машина може бути віддана в якості застави під кредит і т. д. Також є присутнім ризик покупки авто з сильними пошкодженнями, які добре замасковані.ф