ШТРАФ ЗА БРУДНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ ЗБІЛЬШЕНО

ШТРАФ ЗА БРУДНІ НОМЕРНІ ЗНАКИ ЗБІЛЬШЕНО

В Україні збільшено штрафи за забрудені номерні знаки автомобіля. Замість 170 грн у разі забруднених номерів доведеться заплатити 850 грн.

Якщо раніше штраф за водіння на незареєстрованій машині, без номерного знака, або з номерним знаком, який не відповідає вимогам стандартів («3D»-номери, стікери і т.п.), забруднений, перевернутий або неосвітлений, чи закритий іншими предметами, що ускладнює його ідентифікацію з відстані 20 метрів, становив 170 грн, то тепер за таке порушення доведеться заплатити 850 грн.

А при повторному «зауваженні» поліції доведеться сплатити вже 1700 грн.

Крім того, водію можуть присудити 30-40 годин громадських робіт. Також порушнику ПДР загрожує оплатне вилучення транспортного засобу.

Водіям варто звернути увагу на те, з якої відстані інспектор зафіксував нечіткий номер. Якщо працівником поліції була зроблена фото- і відеофіксація на відстані більшій, ніж 20 метрів, претензію можна оскаржити.

Тому варто у інспектора спочатку попросити показати докази правопорушення. Якщо там дійсно не видно символи, потрібно протерти номер прямо на місці зупинки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top