Багато наших клієнтів уже переконалися, що зовсім не обов’язково економити на собі для того, щоб через рік-два стати щасливим володарем нового автомобіля. Щоб мрія стала реальністю вже сьогодні, можна просто купити авто в кредит. Ми пропонуємо авто кредити на вигідних умовах!

Чому взяти кредит на машину вигідно?

По-перше, Вам не потрібно буде чекати довгий час, поки, нарешті, зберете потрібну суму для покупки нової машини. По-друге, багато банків надають лояльні умови по кредитуванню, так що кредит не буде тягарем навіть для невеликого сімейного бюджету.

Кредит – це можливість вже сьогодні жити завтрашнім днем, наблизитися ще на один крок до бажаного, знайти той соціальний статус, до якого Ви прагнете. Як то кажуть, успішний той, хто робить те, що інші лише збираються. Для багатьох кредит – це можливість довести собі, що Ви здатні заробляти більше і покращувати умови свого життя і життя своєї родини.

Чому саме GoldCars?

За роки своєї діяльності ми стали надійним партнером для своїх клієнтів. Все тому, що компанія слід трьом принципам, які і відрізняють її від інших фірм, що пропонують автомобіль в кредит:

  • Піклуючись про своїх клієнтів, ми працюємо банком «ОТП», який пропонує найбільш вигідні умови по автокредитуванню.
  • Ми завжди захищаємо позицію нашого клієнта і уявляємо його інтереси для того, щоб оформлення кредиту було максимально просто, доступно і безпечно.

Не будемо лукавити, існують певні ризики для того, хто бере кредит на автомобіль або будь-яку іншу покупку. Ви не можете бути впевнені в надійності банку або в тому, що в умовах договору немає прихованих пасток. Але з GoldCars Ви можете забути про всі упередженнях, тому що ми ніколи не допустимо того, щоб наш клієнт був обманутим. Фахівці компанії дадуть відповіді на всі виниклі у Вас питання щодо умов кредитного договору, простежать за правильним оформленням документів і розкажуть про всі права та обов’язки клієнта та банку. Авто в кредит з нами – це швидко, вигідно і безпечно.

Авто в кредит – це дуже просто

Для того щоб придбати новий автомобіль в кредит, Вам достатньо вивчити простий алгоритм дій. Для початку необхідно вибрати модель автомобіля і його комплектацію в одному з наших автосалонів. Після отримання консультацій щодо банківських умов Вам необхідно вибрати кредитну програму. Можливо, Вас зацікавить пропозиція кредиту без початкового внеску.

Заповнивши і зібравши всю необхідну документацію, необхідно дочекатися позитивної відповіді від банку, потім підписати кредитний договір. Купівля автомобіля в кредит передбачає оформлення повного страхового поліса. Нарешті, коли всі папери будуть зібрані і оформлені, Ви можете повністю розпоряджатися своїм новим автомобілем.