Про нас

GOLDCARS - пригон якісних авто з Європи та США

Компанія «GoldCars» пропонує вам вигідно та недорого придбати авто на замовлення. Завдяки нашим послуг ви зможе стати щасливим власником автомобіля з Європи чи США в найкоротші терміни. Якщо ви хочете по-справжньому вигідно придбати авто на замовлення, то сміливо звертайтеся до нас. Ми беремо на себе всі зобов’язання з транспортування авто з-за кордону, а також оформлення документів.

Компанія «GoldCars» займається продажем б/у авто під замовлення вже тривалий час, за який ми встигли отримати безліч позитивних відгуків про співпрацю. З нами купити автомрбіль на замовлення для вас буде простіше простого! Вам лише необхідно вибрати вподобане авто та оформити заявку, наші консультанти зв’яжуться з вами в найкоротші терміни. У покупки автомобілів з Європи та США є безліч незаперечних переваг:

  • Велика частина авто з Європи та США знаходиться у відмінному стані;
  • В Європі використовується тільки високоякісне паливо, завдяки чому двигун має відмінний стан;
  • У США та Європі відмінні дороги, що сприятливо впливає на технічний стан всього автомобіля;
  • Ну і, звичайно ж, низькі ціни!

Якщо ви шукайте надійну компанію здійснює продаж пригнаних авто, то зверніть увагу на наші вигідні пропозиції. З нами Ви в найкоротші терміни зможете купити пригнані авто відомих марок. Якщо вам потрібно швидко і недорого пригнати авто з-за кордону, то звертайтеся до нас! «GoldCars» – тільки найкращі автомобілі з Європи та США для вас!

Наші клієнти про співпрацю з нами

ВІДГУКИ