Спеціалісти «GoldCars» здійснюють професійне полірування фар з гарантією поліпшення світлосили. Працюємо з пластиковою оптикою вітчизняних та зарубіжних автомобілів. Ми поліруємо протитуманні, помутнілі фари головного світла і іншу оптику. На вартість впливає матеріал, з якого виготовлена ​​оптика, її розміри, стан (наскільки помутніли фари і яких зусиль доведеться докласти для відновлення прозорості).

Для виконання процедури полірування протитуманних фар необхідний демонтаж оптики з автомобіля. Залежно від складності демонтажних робіт формується і загальна ціна послуги. Вартість полірування фар в конкретному випадку формується від кількості мікрошарів, які знімаються в процесі полірування. Їх число залежить від глибини пошкоджень пластика.

Також після полірування ми рекомендуємо нанести захисний шар, який зменшить вплив навколишнього середовища на 30-50%, захистить від пожовтіння і збереже прозорість на довший термін – до 1,5 років.

Чому варто вибрати «GoldCars»? Фахівці компанії якісно та швидко виконають полірування фар. Результатом проведеної процедури стануть збільшення яскравості світла, що пропускається і поліпшення видимості внаслідок підвищеного рівня освітлення. У процесі полірування також усуваються дрібні подряпини та потертості, що сприятливо відіб’ється на зовнішньому вигляді вашого авто.

Наша компанія має сучасне обладнання та досвідченими фахівцями, що мають багаторічний досвід в області обслуговування автомобіля. Під час полірування використовуються тільки якісні та сертифіковані полірувальні засоби.