carbaZar – площадка для продажу та покупки вживаних автомобілів

Щосуботи та щонеділі на Арені Львів працює найбільший у західній Україні автомобільний базар carbaZar. Авторинок відчинився відносно нещодавно, проте став досить популярний на Західній Україні та за її межами.

Авторинок розташований на стоянці стадіону Арена Львів і доїхати до нього досить просто з усіх куточків Львова, а для людей із інших регіонів які приїдуть на автомобілі труднощів також не виникне. Приємним бонусом стане безкоштовна стоянка для відвідувачів, де можна розмістити свій автомобіль на час перебуванні на ринку.

Також на авторинку є смачні фудкорти де можна з’їсти хот-доги, бургери і навіть ребра та шашлик щойно з вогню. А про смак Львівської кави чули тисячі людей.

Карбазар дбає про продавців так і про покупців. Якщо Ви зареєструєтесь в #carbaZarclub автоматино отримаєте як продавець: знижки на заїзди та на усі товари і послуги, а як покупець знижку на усі товари і послуги, у розділі «послуги» на сайі carbaZar.

Тут Ви знайдете авто на будь-який колір та смак, бо вибір на авторинку величезний. Нашій компанії GoldCars приємно бути партнером компанії carbaZar. Тому щосуботи та щонеділі Ви зможете знайти наші автомобілі на авторинку carbaZar, зробити їх тест-драйв та придбати легко, швидко та комфортно.

Тому усіх запрошуємо на авторинок carbaZar!

Сайт компанії: https://carbazar.lviv.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Top